ŠPA: Espanjol naneo prvi poraz Atletiku ove sezone!

Loš fudbal u Barseloni, ali to domaćinu neće smetati - 1:0.

Fudbal 22.12.2017 | 23:36
Baš tvrdo - potpuno očekivano, sa iznenađujućim krajem. Tako se može okaratketisati meč između Espanjola i Atletiko Madrida koji je završen rezultatom 1:0 (0:0). Delovalo je sve do 88. minuta da će biti 0:0, ali je Serhio Garsija postigao gol posle dobre akcije domaćina i naneo Atletiku prvi poraz u sezoni u Primeri!

Prvo poluvreme je bilo prilično dosadno, a prvi deo drugog dela još dosadniji. Potom je bilo malo uzbuđenja.

Serhio Garsija je u 68. minutu imao dobru šansu, ali je šutirao pored gola. Otprilike je minut kasnije i Godin dao gol, ali je on poništen zbog faula. Gameiro je u 75. minutu imao zicer, ali je šutirao slabo ka golu. Potom je i Oblak dobro odragovao na drugoj strani.

Delovalo je sve do 88. minuta da neće biti golova, a onda je Espanjol napravio lepu akciju, prebacivao loptu s jedne strane na drugu. Garsija se našao na mestu i lepo pogodio.

Espanjol je savladao Atletiko njegovim oružjem.

Tako je završen prvi sudar klubova iz gradova Madrida i Barselone. Nadamo se samo da će sutra u El Klasiku biti bolji fudbal od ovoga večeras.

Mada, briga baš domaćina da li je fudbal bio dobar. Tri boda su ostala u Barseloni. To je njima najvažnije.