Цвајта: Трагични голман Кајзера и силни Билефелд!

Ђаволи изгубили у 91. минуту. . .

Фудбал 02.12.2017 | 10:45
Кајзерслаутерн је направио још један корак уназад! Славни клуб који никада није играо у лиги нижој од Цвајте, остао је закуцан за последње место после новог пораза од Хајденхајма (2:3) и тако своју мисију под називом "опстанак" учинио још тежом.

Кајзер је имао бод у џепу све до 90. минута, када је играч утакмице, искусни Марк Шнатерер погодио мрежу несрећног Сиверса. Голман Ђавола ужасно је реаговао после снажног шута са склоро 40 метара и практично сам себи дао гол. Шнатерер је претходно постигао гол и са беле тачке за вођство домаћег састава...

Коначном резултату кључно је допринео црвени картон за стрелца јединог поготка за госте у 66. минуту - Литванца Спалвиса.

У другом сусрету вечерас Арминија је декласирала Санкт Паули са 5:0. Тим из Билефелда с нова три бода дошао је на само корак заостатка у односу на трећепласирани Нирнберг.