Cvajta: Tragični golman Kajzera i silni Bilefeld!

Đavoli izgubili u 91. minutu. . .

Fudbal 02.12.2017 | 10:45
Kajzerslautern je napravio još jedan korak unazad! Slavni klub koji nikada nije igrao u ligi nižoj od Cvajte, ostao je zakucan za poslednje mesto posle novog poraza od Hajdenhajma (2:3) i tako svoju misiju pod nazivom "opstanak" učinio još težom.

Kajzer je imao bod u džepu sve do 90. minuta, kada je igrač utakmice, iskusni Mark Šnaterer pogodio mrežu nesrećnog Siversa. Golman Đavola užasno je reagovao posle snažnog šuta sa skloro 40 metara i praktično sam sebi dao gol. Šnaterer je prethodno postigao gol i sa bele tačke za vođstvo domaćeg sastava...

Konačnom rezultatu ključno je doprineo crveni karton za strelca jedinog pogotka za goste u 66. minutu - Litvanca Spalvisa.

U drugom susretu večeras Arminija je deklasirala Sankt Pauli sa 5:0. Tim iz Bilefelda s nova tri boda došao je na samo korak zaostatka u odnosu na trećeplasirani Nirnberg.