ЛШ: Динамо потопио одличног Партизана!

Московски састав победио црно-беле у 3. колу Лиге шампиона 14:10. Партизан се одлично држао три четвртине.  Партизан био храбар, али Динамо славио на Бањици! Руски клуб у последној четвртини осигурао победу - 14:10.

Остали спортови 29.11.2017 | 20:30
Ништа од европског првенца Партизана ове сезоне. Црно-бели су на базену на Бањици изгубили од московског Динама са 14:10 (2:2, 4:3, 4:4, 4:1) у утакмици трећег кола А Лиге шампиона.

Црно-бели пружили су велики отпор Динаму, који ове године претендује за освајање Лиге шампиона. Готово три и по четвртине Партизан је имао само гол заостатка, али је млади београдски тим ипак посустао и на крају уписао трећи пораз.

Динамо је до победе предводио Дмитри Колод са три гола, док су, Гаврил Суботић. Игор Бичков, Игор Нагаев и Николај Лазарев додали по један мање, а Душко Пијетловић постигао је један.

У екипи Партизана најефикаснији био је Филип Јанковић са два гола, а по један су постиглиЂорђе Вучинић, Никола Лукић, Дјордје Лазић, Марко Јанковић, Марко Манојловић, Никола Радоњић, Александар Андрејевић и Срдјан Аксентијевић.

Партизан је последњи, осми у Групи А са три пораза, док је Динамо други са два тријумфа и једним поразом.

Партизан је доживео и трећи пораз у Лиги шампиона и после три одиграна кола у Групи А заузима последње осмо место.

Али...

Најмлађи састав елитног такмичења није разочарао. Напротив.

Динамо из Москве победио је на Бањици 14:10 (2:2, 4:3, 4:4, 4:1), међутим све до последње четвртине "парни ваљак" је резултатски био за петама Русима.

Стрелци за Партизан били су Филип Јанковић, који је постигао два гола, односно по један Ђорђе Вучинић, Никола Лукић, Ђорђе Лазић, Марко Јанковић, Александар Андрејевић, Марко Манајковић, Никола Радоњић и Срђан Аксентијевић.

Најефикаснији играч меча био је Дмитри Колод са три постигнута гола. Никола Рађан се није уписао у стрелце, Душко Пјетловић је једном преварио голмана Партизана, док је Гаврил Суботић постигао два гола.