Цвајта: Арминијино поподне!

Скочио је Билефелд на шесто место у Цвајти.

Фудбал 26.11.2017 | 16:45
Три пораза, па два ремија и сада победа. То је скор Арминије Билефелд у Цвајти у последњих шест утакмица. Билефелд је данас гостовао Кајзерслаутерну и славио у гостима с 0:2 (0:1).

Први гол постигао је Андреас Фоглзамер у 27. минуту. Била је то стандардно смушена одбрана Кајзерслаутерна, млади нападач је то искористио, дошао у шансу да шутира с ивице шеснаестерца и то искористио ударцем по земљи.

Тај резултат био је на снази све до петог минута надокнаде када је погодио Кершбаумер.

Са овом победом Арминија је скочила на шесто место на табели и најбоље је прошла када се гледају данашња три меча Цвајте.

Најубедљивију победу остварио је Гројтер Фирт. Славио је против Санкт Паулија с чак 4:0. Голове су постизали Витек у 33, Раум у 45, Нари у 72. и Грин у 79. минуту.

Свему је помогао и Нехриг који је одбио црвени картон у 63. минуту утакмице.