Cvajta: Arminijino popodne!

Skočio je Bilefeld na šesto mesto u Cvajti.

Fudbal 26.11.2017 | 16:45
Tri poraza, pa dva remija i sada pobeda. To je skor Arminije Bilefeld u Cvajti u poslednjih šest utakmica. Bilefeld je danas gostovao Kajzerslauternu i slavio u gostima s 0:2 (0:1).

Prvi gol postigao je Andreas Foglzamer u 27. minutu. Bila je to standardno smušena odbrana Kajzerslauterna, mladi napadač je to iskoristio, došao u šansu da šutira s ivice šesnaesterca i to iskoristio udarcem po zemlji.

Taj rezultat bio je na snazi sve do petog minuta nadoknade kada je pogodio Keršbaumer.

Sa ovom pobedom Arminija je skočila na šesto mesto na tabeli i najbolje je prošla kada se gledaju današnja tri meča Cvajte.

Najubedljiviju pobedu ostvario je Grojter Firt. Slavio je protiv Sankt Paulija s čak 4:0. Golove su postizali Vitek u 33, Raum u 45, Nari u 72. i Grin u 79. minutu.

Svemu je pomogao i Nehrig koji je odbio crveni karton u 63. minutu utakmice.