Омладинци Црвене звезде убедљиво су савладали вршњаке из редова највећег ривала Партизан са 4:1.

Фудбал 17.11.2017 | 13:15
Јунак "вечитог" дербија на Ади Циганлији био је Дејан Јовељић који је забележио хет-трик погоцима у 22, 57 и 44. минуту.

Босић је погодио за 4:0 у 77, а почасни гол за црно-беле је два минута пре краја постигао Бојић. Најзаслужнији за блед учинак ривла у нападу био је дефанзивац Звезде Страхиња Ераковић.

Првих 45 минута донео је равноправну борбу, али је Звезда ипак стекла минималну предност после акције Бојића и Јовељића у 22. минуту.

Црно-бели пропуштају неколико прилика за гол, што Јовељић кажњава у 57. за 2:0. Потом је Партизан промашио неколико "зицера", што је уништило самопоуздање црно-белима, што је Звезда искористила и са још два гола дотукла највећег ривала.

"Партизан игра, ми дајемо голове", прокоментарисао је јунак Јовељић чињеницу да су црно-бели имали већу контролу лопте током меча, "Данас смо имали мало више среће, данас сам постигао три гола".