Omladinci Crvene zvezde ubedljivo su savladali vršnjake iz redova najvećeg rivala Partizan sa 4:1.

Fudbal 17.11.2017 | 13:15
Junak "večitog" derbija na Adi Ciganliji bio je Dejan Joveljić koji je zabeležio het-trik pogocima u 22, 57 i 44. minutu.

Bosić je pogodio za 4:0 u 77, a počasni gol za crno-bele je dva minuta pre kraja postigao Bojić. Najzaslužniji za bled učinak rivla u napadu bio je defanzivac Zvezde Strahinja Eraković.

Prvih 45 minuta doneo je ravnopravnu borbu, ali je Zvezda ipak stekla minimalnu prednost posle akcije Bojića i Joveljića u 22. minutu.

Crno-beli propuštaju nekoliko prilika za gol, što Joveljić kažnjava u 57. za 2:0. Potom je Partizan promašio nekoliko "zicera", što je uništilo samopouzdanje crno-belima, što je Zvezda iskoristila i sa još dva gola dotukla najvećeg rivala.

"Partizan igra, mi dajemo golove", prokomentarisao je junak Joveljić činjenicu da su crno-beli imali veću kontrolu lopte tokom meča, "Danas smo imali malo više sreće, danas sam postigao tri gola".