РУС: Карери пресео јубилеј!

Италијан испустио победу у 50. мечу на клупи Спартака.

Фудбал 29.10.2017 | 09:30
Минути су делили Масима Кареру од важног тријумфа у јубиларном 50. мечу на клупи Спартака из Москве, али се шампион саплео вечерас. Испустио је првак Русије бодове на Дону, где је пољски дефанзивац Мачеј Вилуш главом после корнера у 87. прикуцао лопту у мрежу за коначних 2:2.

Штета за госте који су одиграли заиста добар меч, али нису имали снаге да сачувају стечену предност. Повели су сјајним голом Фернанда са дистанце, када је Бразилац поцепао мрежу и поништио вођство Ростова које је десетак минута раније донео предност Ростову.

Само три минута касније и Глушаков је лепим поготком донео предност Спартаку, али се Ростов није предао. Упорном игром домаћини су у финишу успели да се докопају ремија и важног бода, који је истовремено удаљио Спартак од борбе за титулу.

Московски тим сада има чак седам бодова заостатка у односу на лидера Зенит, али и меч више...

РУСИЈА 1 - 15. КОЛО