Цвајта: Лудница, 7+ и три гола у финишу!

На крају Нирнберг славио против Дармштата - 4:3!

Фудбал 17.10.2017 | 09:45
Е, то је Цвајта у свом пуном сјају! Голови, потенцијални преокрет, 7+ и на крају тријум гостију. Нирнберг је направио велики корак на врху табеле, пошто је у ватрометној утакмици славио против Дармштата - 4:3.

Екипа из Баварске је до тстигла до четвртог тријумфа у последњих пет мечева и трећег места на табели Цвајте.

Ништа није наговештавало да ћемо гледати лудницу у судару Дармштата и Нирнберга. Домаћин је повео голом Штарка, изједначио је у 23.минуту Тушер... И ту је стављена тачка на прво полувреме.

Био је то само увод у велику драму. Док дланом о длан Нирнбег је имао два гола предности. Нирнберг је за само шест минута дао два гола.

Плате је увео меч у драматичну зону, али све наде Дармштата уништене после поготка Леиболда.