Cvajta: Ludnica, 7+ i tri gola u finišu!

Na kraju Nirnberg slavio protiv Darmštata - 4:3!

Fudbal 17.10.2017 | 09:45
E, to je Cvajta u svom punom sjaju! Golovi, potencijalni preokret, 7+ i na kraju trijum gostiju. Nirnberg je napravio veliki korak na vrhu tabele, pošto je u vatrometnoj utakmici slavio protiv Darmštata - 4:3.

Ekipa iz Bavarske je do tstigla do četvrtog trijumfa u poslednjih pet mečeva i trećeg mesta na tabeli Cvajte.

Ništa nije nagoveštavalo da ćemo gledati ludnicu u sudaru Darmštata i Nirnberga. Domaćin je poveo golom Štarka, izjednačio je u 23.minutu Tušer... I tu je stavljena tačka na prvo poluvreme.

Bio je to samo uvod u veliku dramu. Dok dlanom o dlan Nirnbeg je imao dva gola prednosti. Nirnberg je za samo šest minuta dao dva gola.

Plate je uveo meč u dramatičnu zonu, ali sve nade Darmštata uništene posle pogotka Leibolda.