Цвајта: Штрасер препородио ''Ђаволе''!

Кајзерслаутерн на крилима новог тренера освојио бод на гостовању у Хамбургу.

Фудбал 14.10.2017 | 09:15
Очигледно да је шок терапија челника Кајзерслаутерна са Џефом Штрасером упалила пошто су Црвени ђавола други меч узастопно остали непобеђени. Овај пут, Кајзерслаутерн се радовао боду и то на гостовању у Хамбургу против јаког Санкт Паулија - 1:1 (0:0).

Без обзира што је домаћин повео преко Самија Алагија и то после првенца у 63. минуту, Кајзер се није предавао, а упорност се исплатила десетак минута касније када је после сјајне акције шведски нападач Себастијан Андерсон поставио коначан резултат.

Ово је четврти гол Андерсона на последње две утакмице и уједно четврти бод за Кајзерслаутерн који је и даље у опасној зони, али са много ведријом будућношћу од доласка тренера из Луксембурга.

У другом мечу данашњег програма Дуизбург и Брауншвајг су одиграли досадан меч без голова. Резултат који можда више задовољава госте, док МСВ ни после пет везаних мечева не зна за победу.

НЕМАЧКА 2 - 10.КОЛО