Cvajta: Štraser preporodio ''Đavole''!

Kajzerslautern na krilima novog trenera osvojio bod na gostovanju u Hamburgu.

Fudbal 14.10.2017 | 09:15
Očigledno da je šok terapija čelnika Kajzerslauterna sa Džefom Štraserom upalila pošto su Crveni đavola drugi meč uzastopno ostali nepobeđeni. Ovaj put, Kajzerslautern se radovao bodu i to na gostovanju u Hamburgu protiv jakog Sankt Paulija - 1:1 (0:0).

Bez obzira što je domaćin poveo preko Samija Alagija i to posle prvenca u 63. minutu, Kajzer se nije predavao, a upornost se isplatila desetak minuta kasnije kada je posle sjajne akcije švedski napadač Sebastijan Anderson postavio konačan rezultat.

Ovo je četvrti gol Andersona na poslednje dve utakmice i ujedno četvrti bod za Kajzerslautern koji je i dalje u opasnoj zoni, ali sa mnogo vedrijom budućnošću od dolaska trenera iz Luksemburga.

U drugom meču današnjeg programa Duizburg i Braunšvajg su odigrali dosadan meč bez golova. Rezultat koji možda više zadovoljava goste, dok MSV ni posle pet vezanih mečeva ne zna za pobedu.

NEMAČKA 2 - 10.KOLO