БЕЛ - Хит у Белгији: Из двојке у кеца за прво мјесто!

Шарлроа до победе у четвртом минуту надокнаде!

Фудбал 27.08.2017 | 11:15
Шарлроа је апсолутни хит белгијског првенства! Овај клуб руши све пред собом, а руку на срце прати га и срећа, па је у петом колу Про лиге забежелио пети тријумф, поготком у четвртом минуту надокнаде времена сусрета са Зулте Варегемом - 3:2.

У јунака меча израстао је Кавех Резаие. Иранац је постигао два гола, а овај други пао је тако што је спретно испратио акцију саиграча из прекида 94. минуту и на додавање Десолејаразвеселио мало више од 10.000 домаћих навијача.

У саставу гостију није се нашао некадашњи нападач Партизана Иван Шапоњић, који је цео меч преседео на клупи.

Што се тиче осталих мечева, вреди поменути да је некадашњи првотимац Црвене звезде Марко Мирић оверио победио Локерена над Еупеном у 88. минуту, док је нови шпиц Мехелена Стефан Дражић одиграо свих 90 минута за Мехелен био стартер у поразу од фаворизованог Генка.