BEL - Hit u Belgiji: Iz dvojke u keca za prvo mjesto!

Šarlroa do pobede u četvrtom minutu nadoknade!

Fudbal 27.08.2017 | 11:15
Šarlroa je apsolutni hit belgijskog prvenstva! Ovaj klub ruši sve pred sobom, a ruku na srce prati ga i sreća, pa je u petom kolu Pro lige zabeželio peti trijumf, pogotkom u četvrtom minutu nadoknade vremena susreta sa Zulte Varegemom - 3:2.

U junaka meča izrastao je Kaveh Rezaie. Iranac je postigao dva gola, a ovaj drugi pao je tako što je spretno ispratio akciju saigrača iz prekida 94. minutu i na dodavanje Desolejarazveselio malo više od 10.000 domaćih navijača.

U sastavu gostiju nije se našao nekadašnji napadač Partizana Ivan Šaponjić, koji je ceo meč presedeo na klupi.

Što se tiče ostalih mečeva, vredi pomenuti da je nekadašnji prvotimac Crvene zvezde Marko Mirić overio pobedio Lokerena nad Eupenom u 88. minutu, dok je novi špic Mehelena Stefan Dražić odigrao svih 90 minuta za Mehelen bio starter u porazu od favorizovanog Genka.