ТУР: Ко каже да су за старо гвожђе?!

Прорадио тандем Ето - Насри! Погодио и Тошић! Анталија имала победу у рукама, али је Малатија казнила несмотреност у финишу утакмице.

Фудбал 27.08.2017 | 09:15
С огромним одушевљењем је дочекан, а с још већом жељом чекао се његов деби у дресу Анталије! Самир Насри одушевио је у својој првој утакмици у дресу Анталије, јер му је било потребно 20 минута да постигне гол и запали масу. Али, Малатија је на крају ипак узела један велики и важан бод - 1:1.

Одмах на старту прорадио је страшан тандем Самуел Ето - Самир Насри! Тек што се захуктала игра на стадиону Малатије, прекаљени камерунски ас проследио је резантно додавање ка Насрију, који је успео одлично да се снађе и затресе мрежу.

И све је деловало да ће Насри имати деби из снова, али је онда домаћин украо шоу. У самом финишу утакмице Малатија је стигла до изједначења после велике непажње целокупне поставе Анталије, због чега је и остала ускраћена за још два бода.

Бешикташ је после ремија са Касимпашом узео меру Бурси и наставио потеру за Галатасарајем - 2:1.

Мада је прва фигура црно-белих био асистент и стрелац Атиба Хатчинсон, други гол дело је српског штопера Душка Тошића. Његова рутина, гол после корнера и велике опасности у противничком петерцу.

Само пет минута после Тошићевог гола Бурса је стигла до изједначења преко Деларжа, али је Хатчинсон нешто после истека пуног часа игре успео да се упише у листу стрелаца и „опере“ Бешикташ код навијача после кикса против Касимпаше.

ТУРСКА 1 - 3. коло