TUR: Ko kaže da su za staro gvožđe?!

Proradio tandem Eto - Nasri! Pogodio i Tošić! Antalija imala pobedu u rukama, ali je Malatija kaznila nesmotrenost u finišu utakmice.

Fudbal 27.08.2017 | 09:15
S ogromnim oduševljenjem je dočekan, a s još većom željom čekao se njegov debi u dresu Antalije! Samir Nasri oduševio je u svojoj prvoj utakmici u dresu Antalije, jer mu je bilo potrebno 20 minuta da postigne gol i zapali masu. Ali, Malatija je na kraju ipak uzela jedan veliki i važan bod - 1:1.

Odmah na startu proradio je strašan tandem Samuel Eto - Samir Nasri! Tek što se zahuktala igra na stadionu Malatije, prekaljeni kamerunski as prosledio je rezantno dodavanje ka Nasriju, koji je uspeo odlično da se snađe i zatrese mrežu.

I sve je delovalo da će Nasri imati debi iz snova, ali je onda domaćin ukrao šou. U samom finišu utakmice Malatija je stigla do izjednačenja posle velike nepažnje celokupne postave Antalije, zbog čega je i ostala uskraćena za još dva boda.

Bešiktaš je posle remija sa Kasimpašom uzeo meru Bursi i nastavio poteru za Galatasarajem - 2:1.

Mada je prva figura crno-belih bio asistent i strelac Atiba Hatčinson, drugi gol delo je srpskog štopera Duška Tošića. Njegova rutina, gol posle kornera i velike opasnosti u protivničkom petercu.

Samo pet minuta posle Tošićevog gola Bursa je stigla do izjednačenja preko Delarža, ali je Hatčinson nešto posle isteka punog časa igre uspeo da se upiše u listu strelaca i „opere“ Bešiktaš kod navijača posle kiksa protiv Kasimpaše.

TURSKA 1 - 3. kolo