РУС: Арсеналу мало и два гола предности!

Урал не зна да изгуби! Екипа из Туле само до ремија против Урала - 2:2.

Фудбал 15.08.2017 | 08:45
Урал тешко побеђује, али не зна да изгуби. Тај тим је поново васкрснуо, овог пута на гостовању Арсеналу из Туле. Екипа за коју игра Горан Чаушић имала је два гола предности после само десет минуте игре...

Међутим, тада је стала што су тврди и дисциплиновани гости знали да казне - 2:2. Арсеналу се смеши борба за опстанак. Друга констатација се не намеће у овом тренутку, пошто је екипа из Туле нанизала четврти меч без победе. Са друге стране Урал је стигао до четвртог ремија.

А ништа није наговештавало да ће тако бити. Већ у шестом минуту Сунзу је ударцем главом после корнера довео домаћина у вођство. Убрзо је Арсенал имао и двба гола предности.

Али после почетног шока Урала се пренуо. Поготак Бисцфалвија је наговетио буру у другом полувремену. Домаћине је хладним тушем полио Евесев.

За Арсенал је свих 90.минута одиграо Горан Чаушић, док Доминига Динге није било у тиму Урала.