RUS: Arsenalu malo i dva gola prednosti!

Ural ne zna da izgubi! Ekipa iz Tule samo do remija protiv Urala - 2:2.

Fudbal 15.08.2017 | 08:45
Ural teško pobeđuje, ali ne zna da izgubi. Taj tim je ponovo vaskrsnuo, ovog puta na gostovanju Arsenalu iz Tule. Ekipa za koju igra Goran Čaušić imala je dva gola prednosti posle samo deset minute igre...

Međutim, tada je stala što su tvrdi i disciplinovani gosti znali da kazne - 2:2. Arsenalu se smeši borba za opstanak. Druga konstatacija se ne nameće u ovom trenutku, pošto je ekipa iz Tule nanizala četvrti meč bez pobede. Sa druge strane Ural je stigao do četvrtog remija.

A ništa nije nagoveštavalo da će tako biti. Već u šestom minutu Sunzu je udarcem glavom posle kornera doveo domaćina u vođstvo. Ubrzo je Arsenal imao i dvba gola prednosti.

Ali posle početnog šoka Urala se prenuo. Pogotak Biscfalvija je nagovetio buru u drugom poluvremenu. Domaćine je hladnim tušem polio Evesev.

Za Arsenal je svih 90.minuta odigrao Goran Čaušić, dok Dominiga Dinge nije bilo u timu Urala.