РУС: Локомотива шокирала ЦСКА!

Локомотива упропастила Тошићеву опроштајну журку! Железничари као гости изненадили ЦСКА у градском дербију.

Фудбал 22.07.2017 | 09:00
Зоран Тошић неће по добром памтити опроштај од навијача ЦСКА. Армејци су у московском дербију на свом терену изгубили од Локомотиве са 3:1 у другом колу Премијер лиге, а пре почетка меча овацијама су поздравили српског фудбалера који је од 2010. носио дрес.

Можда би ствари биле другачије да се и Тошић вечерас нашао на терену, али оно што је приказао ЦСКА, поготово када је у питању реализација, не може да задовољни ни тренера, ни навијаче.

Локомотива је створила мање шанси, али је отприлике сваки трећи опасан шут претворила у погодак. А све је почело у 23. минуту када је после корнераЏеферсон Фарфан затресао мрежу Армејаца.

То је тргло домаће, па су три минута пре завршетка првог полувремена преко расположеног Витиња успео да изједначи улије наду својим навијачима.

Али та нада умрла је чини се у 66. минуту када је Бразилац Ари искористио веома слабу интервенцију одбране ЦСКА и лагано постигао гол.

Тачку на врло суморно летње вече Армејаца ставио је Тарасов у 74. минуту, после веома доброг додавања Миранчука.

Српски интернационалац Немања Пејчиновић одиграо је целу утакмицу за екипу Локомотиве.

У другој утакмици екипа Анжија је на свом терену победила Амкар са 1:0, а једини гол дао је Сергеј Бризгалов у 23. минуту.