RUS: Lokomotiva šokirala CSKA!

Lokomotiva upropastila Tošićevu oproštajnu žurku! Železničari kao gosti iznenadili CSKA u gradskom derbiju.

Fudbal 22.07.2017 | 09:00
Zoran Tošić neće po dobrom pamtiti oproštaj od navijača CSKA. Armejci su u moskovskom derbiju na svom terenu izgubili od Lokomotive sa 3:1 u drugom kolu Premijer lige, a pre početka meča ovacijama su pozdravili srpskog fudbalera koji je od 2010. nosio dres.

Možda bi stvari bile drugačije da se i Tošić večeras našao na terenu, ali ono što je prikazao CSKA, pogotovo kada je u pitanju realizacija, ne može da zadovoljni ni trenera, ni navijače.

Lokomotiva je stvorila manje šansi, ali je otprilike svaki treći opasan šut pretvorila u pogodak. A sve je počelo u 23. minutu kada je posle korneraDžeferson Farfan zatresao mrežu Armejaca.

To je trglo domaće, pa su tri minuta pre završetka prvog poluvremena preko raspoloženog Vitinja uspeo da izjednači ulije nadu svojim navijačima.

Ali ta nada umrla je čini se u 66. minutu kada je Brazilac Ari iskoristio veoma slabu intervenciju odbrane CSKA i lagano postigao gol.

Tačku na vrlo sumorno letnje veče Armejaca stavio je Tarasov u 74. minutu, posle veoma dobrog dodavanja Mirančuka.

Srpski internacionalac Nemanja Pejčinović odigrao je celu utakmicu za ekipu Lokomotive.

U drugoj utakmici ekipa Anžija je na svom terenu pobedila Amkar sa 1:0, a jedini gol dao je Sergej Brizgalov u 23. minutu.