ШПА: Гранада се поразом опростила од Примере!

Екипа Гранаде поразом од 2:1 од Еспањола у последњем 38. колу шпанске Примере, опростила се од Ла Лиге.

Фудбал 19.05.2017 | 23:46
Сва три гола видјена су у првом полувремену. Еспањол је у трећем минуту повео голом Леа Баптистаа, да би само пет минута касније водио са 2:0 после аутогола Рубена Веза.

Гранада је преко Андреаса Переире у 22. минуту само ублажила пораз.

Тринаестим поразом у последњих 15 мечева у Примери, фудбалери Гранаде опростили су се вечерас од елитног шпанског фудбала бар на једну сезону.

Прежаљена Гранада није успела да не изгуби и на опроштају од своје публике на " Лос Цáрменес" стадиону, где је на отварању последњег, 38. кола Примере, Еспањол победио резултатом 1:2 (1:2).

Сва три гола виђена су у првом полувремену. Еспањол је у трећем минуту повео голом Леа Баптистаа, да би само пет минута касније водио 2:0 после аутогола Рубена Веза.

Еспањол је првенство завршио са 56 бодова и тренутно је на осмом месту, са два бода више од Еибара и Алавеса, који своје мечеве играју за викенд, док је Гранада и пре последње кола испала из лиге, пошто је последња, 20, са 20 бодова.