ФРА: Опет Бордо и реми! Ето шансе за Марсељ!

После Дижона, бод извукао и Сент Етјен - 2:2!

Фудбал 05.05.2017 | 23:45
Фудбалери Бордоа ни у другој узастопној утакмици нису успели да убележе три бода у Лиги 1, пошто су на гостовању Сент Етјену одиграли само 2:2 (1:1).

Овај реми највише ће одговарати играчима Марсеља, који би евентуалним тријумфом у тешком окршају с Ницом могли да преузму место које води у квалификације за Лигу Европе.

Било је много узбуђења у дому Сент Етјена. Бордо је два пута успевао да стигне до вођства, али је домаћин у оба наврата имао спреман брз одговор.

Што се голгетерског низа тиче, све што су играчи два тима имали да „кажу“ учинили су то у временском распону од 22 минута. Односно, од финиша првог до средине другог полувремена.

Али, Бордо ниједног тренутка није имао мира. Гости јесу повели преко Адама Уне с беле тачке, али одмах је узвратио Роберт Берич после страшне акције. Ако је Гаетан Лабордотворио други део игре, тако је Венсан Пажо сломио наду ривала да може да одахне.

До краја утакмице једино је виђен црвени картон Бордоа, тачније Николе Палое, у завршним тренуцима.

Српски двојац Милан Гајић - Вукашин Јовановић меч су одгледали са клупе.

ЛИГА 1 - 36. КОЛО