FRA: Opet Bordo i remi! Eto šanse za Marselj!

Posle Dižona, bod izvukao i Sent Etjen - 2:2!

Fudbal 05.05.2017 | 23:45
Fudbaleri Bordoa ni u drugoj uzastopnoj utakmici nisu uspeli da ubeleže tri boda u Ligi 1, pošto su na gostovanju Sent Etjenu odigrali samo 2:2 (1:1).

Ovaj remi najviše će odgovarati igračima Marselja, koji bi eventualnim trijumfom u teškom okršaju s Nicom mogli da preuzmu mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu Evrope.

Bilo je mnogo uzbuđenja u domu Sent Etjena. Bordo je dva puta uspevao da stigne do vođstva, ali je domaćin u oba navrata imao spreman brz odgovor.

Što se golgeterskog niza tiče, sve što su igrači dva tima imali da „kažu“ učinili su to u vremenskom rasponu od 22 minuta. Odnosno, od finiša prvog do sredine drugog poluvremena.

Ali, Bordo nijednog trenutka nije imao mira. Gosti jesu poveli preko Adama Une s bele tačke, ali odmah je uzvratio Robert Berič posle strašne akcije. Ako je Gaetan Labordotvorio drugi deo igre, tako je Vensan Pažo slomio nadu rivala da može da odahne.

Do kraja utakmice jedino je viđen crveni karton Bordoa, tačnije Nikole Paloe, u završnim trenucima.

Srpski dvojac Milan Gajić - Vukašin Jovanović meč su odgledali sa klupe.

LIGA 1 - 36. KOLO