ПЛ: Лазар Марковић поново погодио, Хал "изнад црте"!

Репрезентативац Србије постигао водећи гол за "тигрове" против Вотфорда.

Фудбал 22.04.2017 | 19:30
Без тимова из горњег дела табеле почело је 34. коло Премијер лиге, али далеко од тога да није било узбуђења. Борба за опстанак је у пуном јеку, а домаћини су успели да дођу до вредних бодова.

Хал, Свонси и Борнмут уписали су важне "тројке", док је Мидлсбро 17. поразом у сезони најавио повратак у Чемпионшип, како ствари стоје заједно са Сандерлендом.

У зони испадања тренутно је и Свонси, упркос победи над Стоуком 2:0. Резултат "лабудова" није дошао до изражаја, пошто је и Хал славио против Вотфорда истим резултатом.

"Тигрови" су успели да победе иако су већ од 25. минута играли без искљученог Наисеа. Радост домаћих играча и навијача најавио је Лазар Марковић, репрезентативац Србије на позајмици из Ливерпула, када је у 62. минуту матирао Гомеша за свој други гол у жуто-црном дресу. Прво је шутирао главом у паду и погодио пречку, али је успео да се брзо подигне и први стигне до лопте...

Коначних 2:0 поставио је Сем Клукас у 71. минуту.

Поменути Мидлсбро доживео је убедљив пораз од Борнмута у гостима - 0:4. Већ у 16. минуту гости су губили два гола разлике, а затим су у 20. остали без искљученог Рамиреза, после чега је питање победника постало јасно...

Дерби дана, барем по пласману на табели, између Вест Хема и Евертона, завршен је без голова.