Хрвати прозивају Месија: Гдје си кренуо на стијену?!

Осим три гола у мрежи Барселоне, дуел између каталонског гиганта и торинске „Старе даме" је обележио и интересантан детаљ.

Фудбал 12.04.2017 | 15:00
Реч је о дуел између Марија Манџукића и Лионела Месија, који је потом постао хит на друштвеним мрежама

Барселона је после голова Дибале, пре краја полувремена већ имала два гола заостатка, њеним фудбалерима то није пријало, а дуели су били чврсти.

У једном од њих су се у 34. минуту нашли хрватски и аргентински нападач, Марио Манџукић и Лионел Меси. Хрват је заградио Месија и спречио га да дође до лопте.

После дуела је Манџукић пришао Месију, руком га ухватио за врат и покушао нешто да му објасни. Меси му је одгурнуо руку, а слично је „одговорио" и Манџукић и одгурнуо је једног од најбољих фудбалера на свету.

Све се у том тренутку завршило опоменом судије, али је постало занимљива тема на друштвеним мрежама.

Навијачи нису пропустили прилику да се добро нашале на рачун Месија, а ликовали су логично и медији у Хрватској.

Барселона је на крају изгубила са 3:0, али Јувентус, поучен искуством Парис Сен Жермена, мора бити опрезан и у реваншу.