Hrvati prozivaju Mesija: Gdje si krenuo na stijenu?!

Osim tri gola u mreži Barselone, duel između katalonskog giganta i torinske „Stare dame" je obeležio i interesantan detalj.

Fudbal 12.04.2017 | 15:00
Reč je o duel između Marija Mandžukića i Lionela Mesija, koji je potom postao hit na društvenim mrežama

Barselona je posle golova Dibale, pre kraja poluvremena već imala dva gola zaostatka, njenim fudbalerima to nije prijalo, a dueli su bili čvrsti.

U jednom od njih su se u 34. minutu našli hrvatski i argentinski napadač, Mario Mandžukić i Lionel Mesi. Hrvat je zagradio Mesija i sprečio ga da dođe do lopte.

Posle duela je Mandžukić prišao Mesiju, rukom ga uhvatio za vrat i pokušao nešto da mu objasni. Mesi mu je odgurnuo ruku, a slično je „odgovorio" i Mandžukić i odgurnuo je jednog od najboljih fudbalera na svetu.

Sve se u tom trenutku završilo opomenom sudije, ali je postalo zanimljiva tema na društvenim mrežama.

Navijači nisu propustili priliku da se dobro našale na račun Mesija, a likovali su logično i mediji u Hrvatskoj.

Barselona je na kraju izgubila sa 3:0, ali Juventus, poučen iskustvom Paris Sen Žermena, mora biti oprezan i u revanšu.