ПЛ БиХ: Радник пао против Слободе у првом минуту!

Дуел у Бијељини одлучен након 53 секунде!

Фудбал 08.04.2017 | 19:00
Дуел Радника и Слободе на Градском стадиону у Бијељини био је веома битан у борби за четврто мјесто, односно позицију која ће врло вјероватно на крају сезоне значити излазак на међународну сцену.

Тузлаци су га боље отворили и повели већ након 53 секунде игре, када је мрежу Младена Лучића затресао Исмар Тандир. Био је то његов већ трећи погодак на шест мечева у дресу Слободе.

Гости су до краја успјели сачувати предност и у Тузли однијети три изузетно вриједна бода. Слобода сада има само бод заостатка за Бијељнцима и треба очекивати велику борбу до краја сезоне за четврту позицију.

РАДНИК - СЛОБОДА 0:1 (0:1)

РАДНИК: Лучић, Стојановић, Беширевић, Васић (53. Јанковић), Зељковић, Обрадовић, Остојић, Косорић, Ђурић (76. Адемовић), Окић, Шербечић. Тренер: Небојша Милошевић.

СЛОБОДА: Ерић, Шкахић, Салиховић, Ефендић, Зиљкић, Ордагић, Лазевски (46. Субић), Тандир (74. Смајић), Стјепановић, Зец, Калезић (59. Граховац). Тренер: Владо Јагодић.

ЛИГА ЗА ПРВАКА - 3. КОЛО:

Радник - Слобода 0:1 (0:1)
/Тандир 1/

Жељезничар - Крупа (20:00 - Един Јакуповић, Бихаћ) - БХТ1

У недјељу:

Сарајево - Зрињски (19:00 - Зоран Грбић, Приједор) - Арена спорт 1

ТАБЕЛА: Зрињски 49, Жељезничар 48, Сарајево 47, Радник (+1) 39, Слобода (+1) 38, Крупа 33.

У Лиги за опстанак најзанимљивији меч одигран је у Витезу. Широки Бријег водио је од 10. минута голом Чабраје, да би на 1:1 изједначио искусни Зоран Кокот у 28. минуту. У наставку није било голова, па су Широкобријежани након два тријумфа у Лиги за опстанак први пут остали без комплетног плијена.

У Добој-Какњу два пута су водили гости из Сарајева, али је сусрет завршен без побједника. Гол Младости донио је Горан Бркић са 11 метара у самом финишу сусрета.