РУС: Фарфан вози Локомотиву!

Московљани минималцем освојили бодове против Уфе.

Фудбал 02.04.2017 | 11:00
Локомотива вози добро када игра у гостима. Фудбалери московске екипе савладали су Уфу на њеном терену са 1:0 у утакмици 21. кола руске Премијер лиге и наставили да се боре за место у Лиги Европе.

Није то била претерано лепа утакмица за гледање, али су Московљани стигли до треће узастопне победе на страни.

Стрелац јединог поготка за Локомотиву био је Џеферсон Фарфан у 37. минуту. То му је био првенац у дресу Московљана. Није Уфа ни имала неке посебне шансе за изједначење, успела је да упути само један шут ка противничком голу за 90 минута.

Српски интернационалац Немања Пејчиновић заузео је своје стандардно место у одбрани Локомотиве, Петар Шкулетић одгледао је целу утакмицу са клупе за резервне играче гостујуће екипе.

Занимљиво, овим тријумфом Локомотива је прекинула серију победа Уфе на свом терену која је трајала четири утакмице у претходном периоду.