RUS: Farfan vozi Lokomotivu!

Moskovljani minimalcem osvojili bodove protiv Ufe.

Fudbal 02.04.2017 | 11:00
Lokomotiva vozi dobro kada igra u gostima. Fudbaleri moskovske ekipe savladali su Ufu na njenom terenu sa 1:0 u utakmici 21. kola ruske Premijer lige i nastavili da se bore za mesto u Ligi Evrope.

Nije to bila preterano lepa utakmica za gledanje, ali su Moskovljani stigli do treće uzastopne pobede na strani.

Strelac jedinog pogotka za Lokomotivu bio je Džeferson Farfan u 37. minutu. To mu je bio prvenac u dresu Moskovljana. Nije Ufa ni imala neke posebne šanse za izjednačenje, uspela je da uputi samo jedan šut ka protivničkom golu za 90 minuta.

Srpski internacionalac Nemanja Pejčinović zauzeo je svoje standardno mesto u odbrani Lokomotive, Petar Škuletić odgledao je celu utakmicu sa klupe za rezervne igrače gostujuće ekipe.

Zanimljivo, ovim trijumfom Lokomotiva je prekinula seriju pobeda Ufe na svom terenu koja je trajala četiri utakmice u prethodnom periodu.