РУС: Квинси Промес је Спартакова шампионска локомотива!

Лидер руског првенства извукао реми на гостовању градском ривалу – 1:1!

Фудбал 19.03.2017 | 11:30
Није цео плен, али навијачима, играчима и стручном штабу Спартака из Москве биће пуна шака брада после гостовања градском ривалу, Локомотиви. Домаћин је водио, али Народни клуб је успео да настави импресиван низ непобедивости – 1:1.

Локомотива, која се одавно опростила од високих амбиција, одиграла је један од најбољих мечева у сезони. Иако је тренер домаћина  Јури Семин извео поставу са петорицом дефанзиваца, Локомотива је из уиграних контри задавале велике муке Спартаку.

Сјајни бразилски нападач Ари дочекао је свој тренутак. Играо се 41.минут када је одлично центрирао Игњатијев, а Ари сјајно главом погодио угао.

Одговор Спартака се није дуго чекао. Холанђанин Квинси Промес је поново доказао да је шампионска локомотива Спартака из Москве.

Одличну акцију тима крунисао је још бољим ударцем. Био је то његов осми погодак у сезони...До краја меча Локомотиви је поништен гол Денисова. Било је вруће и на другој страни. Посебно у 90.минуту када је Пејчиновић спасио виђен гол.