RUS: Kvinsi Promes je Spartakova šampionska lokomotiva!

Lider ruskog prvenstva izvukao remi na gostovanju gradskom rivalu – 1:1!

Fudbal 19.03.2017 | 11:30
Nije ceo plen, ali navijačima, igračima i stručnom štabu Spartaka iz Moskve biće puna šaka brada posle gostovanja gradskom rivalu, Lokomotivi. Domaćin je vodio, ali Narodni klub je uspeo da nastavi impresivan niz nepobedivosti – 1:1.

Lokomotiva, koja se odavno oprostila od visokih ambicija, odigrala je jedan od najboljih mečeva u sezoni. Iako je trener domaćina  Juri Semin izveo postavu sa petoricom defanzivaca, Lokomotiva je iz uigranih kontri zadavale velike muke Spartaku.

Sjajni brazilski napadač Ari dočekao je svoj trenutak. Igrao se 41.minut kada je odlično centrirao Ignjatijev, a Ari sjajno glavom pogodio ugao.

Odgovor Spartaka se nije dugo čekao. Holanđanin Kvinsi Promes je ponovo dokazao da je šampionska lokomotiva Spartaka iz Moskve.

Odličnu akciju tima krunisao je još boljim udarcem. Bio je to njegov osmi pogodak u sezoni...Do kraja meča Lokomotivi je poništen gol Denisova. Bilo je vruće i na drugoj strani. Posebno u 90.minutu kada je Pejčinović spasio viđen gol.