ФРА: Марсељ укочио у Лилу!

Мец аутоголом до три бода!

Фудбал 17.03.2017 | 23:45
Није уобичајено да петком гледамо две утакмице у Француској Лиги 1, али ето ни то није помогло да се повећа ефикасност! Јесу два меча, међутим, само један гол.

У једном дербија кола у Лилу, мреже су мировале. Марсељ је дошао као тим у налету, са две везане победе и седам датих голова у претходна два кола, но екипа Франка Пасија која се бори за опстанак успела је да смири госте и стигне до веома значајног бода. Лил је чак био бољи у већем делу утакмице и у 84. минуту могао је дпђе до сва три бода, када је голман Олимпика Пеле сјајно зауставио покушај Едера.

С овим бодом Лил је отишао на плус шест у односу на прву екипу у зони испадања док је Марселк умањио шансе да се кроз лигу докопа места у Европи наредне сезоне.

У другом данашњем мечу Мец је пред својим навијачима савладао бастију са 1:0, а тренутак одлуке догодио се у 46. минуту када је Жил Сиони погодио сопствену мрежу. Наш Милан Бишевац одиграо је свих 90 минута у домаћем саставу...

ЛИГА 1 - 30. КОЛО