FRA: Marselj ukočio u Lilu!

Mec autogolom do tri boda!

Fudbal 17.03.2017 | 23:45
Nije uobičajeno da petkom gledamo dve utakmice u Francuskoj Ligi 1, ali eto ni to nije pomoglo da se poveća efikasnost! Jesu dva meča, međutim, samo jedan gol.

U jednom derbija kola u Lilu, mreže su mirovale. Marselj je došao kao tim u naletu, sa dve vezane pobede i sedam datih golova u prethodna dva kola, no ekipa Franka Pasija koja se bori za opstanak uspela je da smiri goste i stigne do veoma značajnog boda. Lil je čak bio bolji u većem delu utakmice i u 84. minutu mogao je dpđe do sva tri boda, kada je golman Olimpika Pele sjajno zaustavio pokušaj Edera.

S ovim bodom Lil je otišao na plus šest u odnosu na prvu ekipu u zoni ispadanja dok je Marselk umanjio šanse da se kroz ligu dokopa mesta u Evropi naredne sezone.

U drugom današnjem meču Mec je pred svojim navijačima savladao bastiju sa 1:0, a trenutak odluke dogodio se u 46. minutu kada je Žil Sioni pogodio sopstvenu mrežu. Naš Milan Biševac odigrao je svih 90 minuta u domaćem sastavu...

LIGA 1 - 30. KOLO