РУС: Краснодар на четири бода од Лиге шампиона!

Пејчиновић крив за пораз Локомотиве! Српски репрезентативац није се прославио у последњем мечу 19. кола руског шампионата.

Фудбал 13.03.2017 | 21:30
Краснодар је остао у трци за Лигу шампиона, док се Локомотива полако опрашта од борбе за Европу! То је у најкраћем резиме последње утакмице 19. кола руског шампионата у којој су Московљани пред својим навијачима поклекли пред екипом Игора Шалимова - 1:2.

Локоси су били на одличном путу да наставе серију добрих резултата, после првих 45 минута водили су са 1:0 голомИгнатјева и газили ка четвртом везаном тријумфу, међутим, у другом полувремену као да је друга екипа изашла на терен. У року од осам минута Краснодар је преокренуо резултат преко Мамаева и Вандерсона и минималну предност сачувао до самог краја.

У домаћем тиму Немања Пејчиновић одиграо је свих 90 минута и нажалост, утисак је да је директни кривац код победоносног поготка гостију, пошто је био задужен за Вандерсона, а овај га је врло лако преварио, док Петар Шкулетић ни овога пута није добио шансу.

Краснодар је с ова три бода избио на четврто место и само је четири корака удаљен од Зенита и ЦСКА који деле другу позицију, ону која на крају сезоне гарантује место у квалификацијама за Лигу шампиона. С друге стране, Локомотива је безбедна у средини табеле...