RUS: Krasnodar na četiri boda od Lige šampiona!

Pejčinović kriv za poraz Lokomotive! Srpski reprezentativac nije se proslavio u poslednjem meču 19. kola ruskog šampionata.

Fudbal 13.03.2017 | 21:30
Krasnodar je ostao u trci za Ligu šampiona, dok se Lokomotiva polako oprašta od borbe za Evropu! To je u najkraćem rezime poslednje utakmice 19. kola ruskog šampionata u kojoj su Moskovljani pred svojim navijačima poklekli pred ekipom Igora Šalimova - 1:2.

Lokosi su bili na odličnom putu da nastave seriju dobrih rezultata, posle prvih 45 minuta vodili su sa 1:0 golomIgnatjeva i gazili ka četvrtom vezanom trijumfu, međutim, u drugom poluvremenu kao da je druga ekipa izašla na teren. U roku od osam minuta Krasnodar je preokrenuo rezultat preko Mamaeva i Vandersona i minimalnu prednost sačuvao do samog kraja.

U domaćem timu Nemanja Pejčinović odigrao je svih 90 minuta i nažalost, utisak je da je direktni krivac kod pobedonosnog pogotka gostiju, pošto je bio zadužen za Vandersona, a ovaj ga je vrlo lako prevario, dok Petar Škuletić ni ovoga puta nije dobio šansu.

Krasnodar je s ova tri boda izbio na četvrto mesto i samo je četiri koraka udaljen od Zenita i CSKA koji dele drugu poziciju, onu koja na kraju sezone garantuje mesto u kvalifikacijama za Ligu šampiona. S druge strane, Lokomotiva je bezbedna u sredini tabele...