Видео - Обрадовић: Лоше одлуке у кључним моментима!

Тренер Фенербахчеа Жељко Обрадовић истакао је грешке његовог тима у преломним тренуцима утакмице као кључни фактор пораза од Басконије.

Кошарка 10.03.2017 | 11:45
Фенер је надокнадио двоцифрен заостатак средином последње четвртине, али је Басконија ипак славила у Истанбулу 79:74, у 25. колу Евролиге.

"У кључним тренуцима, бориш се за повратак и имаш шансу, али смо ми доносили лоше одлуке", рекао је Обрадовић.

Док је Фенер углавном зависио од Богдана Богдановића, који је постигао 26 поена, играчи шпанске екипе су подједнако расподелили учинак, па су тако шесторица имала по седам поена,.

"Свака част Басконији. Одиграли су одлично. Њихови плејмејкери, Шејн Ларкин и Рафа Лус су били сјајни. Ларкин је био лидер, а Лус блистао иако је играо само десетак минута", додао је тренер Фенера.

Фенербахче је остао четврти на табели са скором 16-9, али је све даље од борбе за другу позицију. У следећем колу гостује Бамбергу у Немачкој.