Video - Obradović: Loše odluke u ključnim momentima!

Trener Fenerbahčea Željko Obradović istakao je greške njegovog tima u prelomnim trenucima utakmice kao ključni faktor poraza od Baskonije.

Košarka 10.03.2017 | 11:45
Fener je nadoknadio dvocifren zaostatak sredinom poslednje četvrtine, ali je Baskonija ipak slavila u Istanbulu 79:74, u 25. kolu Evrolige.

"U ključnim trenucima, boriš se za povratak i imaš šansu, ali smo mi donosili loše odluke", rekao je Obradović.

Dok je Fener uglavnom zavisio od Bogdana Bogdanovića, koji je postigao 26 poena, igrači španske ekipe su podjednako raspodelili učinak, pa su tako šestorica imala po sedam poena,.

"Svaka čast Baskoniji. Odigrali su odlično. Njihovi plejmejkeri, Šejn Larkin i Rafa Lus su bili sjajni. Larkin je bio lider, a Lus blistao iako je igrao samo desetak minuta", dodao je trener Fenera.

Fenerbahče je ostao četvrti na tabeli sa skorom 16-9, ali je sve dalje od borbe za drugu poziciju. U sledećem kolu gostuje Bambergu u Nemačkoj.