Видео - РУС: Спартаку само бод, Луиз Адријано погодио на дебију!

Лидер није искористио реми у дербију ЦСКА - Зенит.

Фудбал 06.03.2017 | 13:30
Радовали су се навијачи Спартака после ремија у дербију између ЦСКА и Зенита (0:0), знали су да је то фантастична шанса за њихове мезимце да побегну додатно главним ривалима у трци за титулу, али исто тако су знали и да против Краснодара на страни неће бити нимало лако. И није било. Спартак није успео да победи на врућем гостовању.

И поред два вођства екипа Масима Карере стигла је само до бода који значи да растојање у односу на Зенит остаје плус пет, а у односу на ЦСКА плус осам.

Московљани су повели прелепим голом Фернанда из слободног ударца са више од 25 метара. Био је то прави пројектил. Ташчи је имао несрећу да на погрешно место постави ногу у 15. минуту, па је затресао сопствену мрежу после једног напада домаћих, а нову предност гостима донео је на свом дебију за Спартак Луиз Адријано. Играо се 54. минут.

Спартак је сигурно газио ка освајању нова три бода, али у 71. минуту досуђен је пенал за Краснодар. Смолов је преузео одговорност и погодио - 2:2.