ЛЕ - Олимпијакос прегазио Османли: Иранац заледио Анкару!

Првак Грчке рутински до осмине финала Лиге Европе!

Фудбал 23.02.2017 | 19:10
Врхунски је Олимпијакос одрадио вечерас гостовање у Анкари, где је тукао Османли у реваншу са чак 3:0 и обезбедио пролаз у осмину финала Лиге Европе.

После мршавих и незанимљивих 0:0 у Пиреју прошле недеље екипа Паула Бента просто је прегазила турског представника вечерас, а сва три поготка атински црвено-бели постигли су у другом полувремену. Сјајно су се у првих 45 минута бранили играчи Олимпијакоса, а чим је кренуо други део, после лепе акције, Ансарифард је већ у 48. минуту матирао одбрану домаћина.

Турски тим је пожелео да се што пре врати у игру, али није имао шансе. Сјајне контре Олимпијакоса просто су сахраниле Османли, а после другог гола Ељунусија у 70. било је јасно да је грчки шампион иде даље. Другим голом на мечу маестрални Иранац Ансарифардставио је тачку на овај меч у 86. минуту и омогућио Атињанима убедљиву и заслужену победу.