Талентовани нападач Селтика Муса Дембеле постигао је још један хет-трик у победи свог тима.

Фудбал 13.02.2017 | 08:00
Фудбалери шкотског тима убедљиво су савладали Инвернес у шеснаестини финала ФА купа резултатом 6:0.

Зелено-бели су повели преко Микаела Лустига у 20. минуту игре, да би Дембеле дуплирао предност на самом истеку првог полувремена.

У наставку меча наставио је где је и стао и за мање од десет минута дошао хет-трика. У финису сусрета Тирни постиже гол, да би у судијској надокнади Браун поставио коначних 6:0.

Ово је била друга утакмица заредом да Француз постиже хет-трик пошто је прошлог викенда на првенственој утакмици против Сент Џонстона три пута затресао мрежу.

Талентовани нападач је у дресу Селтика до сада одиграо 40 мечева и постигао 26 голова.