Talentovani napadač Seltika Musa Dembele postigao je još jedan het-trik u pobedi svog tima.

Fudbal 13.02.2017 | 08:00
Fudbaleri škotskog tima ubedljivo su savladali Invernes u šesnaestini finala FA kupa rezultatom 6:0.

Zeleno-beli su poveli preko Mikaela Lustiga u 20. minutu igre, da bi Dembele duplirao prednost na samom isteku prvog poluvremena.

U nastavku meča nastavio je gde je i stao i za manje od deset minuta došao het-trika. U finisu susreta Tirni postiže gol, da bi u sudijskoj nadoknadi Braun postavio konačnih 6:0.

Ovo je bila druga utakmica zaredom da Francuz postiže het-trik pošto je prošlog vikenda na prvenstvenoj utakmici protiv Sent Džonstona tri puta zatresao mrežu.

Talentovani napadač je u dresu Seltika do sada odigrao 40 mečeva i postigao 26 golova.