ШПА: Сосиједад пријети Атлетику након тријумфа над Малагом!

Сосиједад циља Европу, Малага остала у магли! Тим из Сан Себастијана славио с 2:0 на неугодном гостовању.

Фудбал 16.01.2017 | 23:20
Реал Сосиједад је остварио нову победу! Трећу у последња четири меча. Тим из Сан Себастијана славио с 2:0 на неугодном гостовању против Малаге која је у резултатском проблему.

Стрелци за госте били су Иниго Мартинез и Хуанми, а оба гола су пала у другом полувремену. Посебно је био важан погодак Мартинеза који је имао среће приликом извођења слободног ударца. Лопта се одбила од живог зида и променила правац.

Сосиједад је наставио да игра офанзивно и после корнера дошао до 2:0 и сигурне луке у 62. минуту. Посао је био успешно одрађен.

Са ова три бода Баски се налазе на петој позицији на табели са 32 освојена бода. Испред је Атлетико Мадрид који има 34, док је Барса на 38.

У сваком случају, екипа под вођством некадашњег "везисте" Барселоне Еузебија Сакристана за сада игра одличну сезону...