ŠPA: Sosijedad prijeti Atletiku nakon trijumfa nad Malagom!

Sosijedad cilja Evropu, Malaga ostala u magli! Tim iz San Sebastijana slavio s 2:0 na neugodnom gostovanju.

Fudbal 16.01.2017 | 23:20
Real Sosijedad je ostvario novu pobedu! Treću u poslednja četiri meča. Tim iz San Sebastijana slavio s 2:0 na neugodnom gostovanju protiv Malage koja je u rezultatskom problemu.

Strelci za goste bili su Inigo Martinez i Huanmi, a oba gola su pala u drugom poluvremenu. Posebno je bio važan pogodak Martineza koji je imao sreće prilikom izvođenja slobodnog udarca. Lopta se odbila od živog zida i promenila pravac.

Sosijedad je nastavio da igra ofanzivno i posle kornera došao do 2:0 i sigurne luke u 62. minutu. Posao je bio uspešno odrađen.

Sa ova tri boda Baski se nalaze na petoj poziciji na tabeli sa 32 osvojena boda. Ispred je Atletiko Madrid koji ima 34, dok je Barsa na 38.

U svakom slučaju, ekipa pod vođstvom nekadašnjeg "veziste" Barselone Euzebija Sakristana za sada igra odličnu sezonu...