Дракслер погодио на дебију - тако игра појачање од 42.000.000!

Пари Сен Жермен славио с 7:0 против Бастије у француском Купу.

Фудбал 07.01.2017 | 23:20
Пари Сен Жермен је славио с 7:0 против Бастије у Купу Француске и тако се пласира у шеснаестину финала, али ће се овај меч осим по веома убедљивој победи памтити по дебију и првом голу последњег појачања ПСЖ-а Јулијана Дракслера.

Он је у игру ушао у 58. минуту заменивши Рабиоа, а до гола стигао је у 89. минуту када је лепо искористио простор и ефектном егзекуцијом пребацио голмана Винсенсинија.

Млади Немац је већ почео да отплаћује своју цену од 42.000.000 евра на прави начин. Ово се сигурно свиђа УнајуЕмерију.

Али, и без тог гола Свеци су били више него убедљиви. Госте је начео Тијаго Силва ударцем главом после корнерам а после су се надовезали Рабио у првом и Нкунку, Мота, Лукас Моура и Анхел Ди Марија у другом полувремену.