Draksler pogodio na debiju - tako igra pojačanje od 42.000.000!

Pari Sen Žermen slavio s 7:0 protiv Bastije u francuskom Kupu.

Fudbal 07.01.2017 | 23:20
Pari Sen Žermen je slavio s 7:0 protiv Bastije u Kupu Francuske i tako se plasira u šesnaestinu finala, ali će se ovaj meč osim po veoma ubedljivoj pobedi pamtiti po debiju i prvom golu poslednjeg pojačanja PSŽ-a Julijana Drakslera.

On je u igru ušao u 58. minutu zamenivši Rabioa, a do gola stigao je u 89. minutu kada je lepo iskoristio prostor i efektnom egzekucijom prebacio golmana Vinsensinija.

Mladi Nemac je već počeo da otplaćuje svoju cenu od 42.000.000 evra na pravi način. Ovo se sigurno sviđa UnajuEmeriju.

Ali, i bez tog gola Sveci su bili više nego ubedljivi. Goste je načeo Tijago Silva udarcem glavom posle korneram a posle su se nadovezali Rabio u prvom i Nkunku, Mota, Lukas Moura i Anhel Di Marija u drugom poluvremenu.