ШПА: Севиља плеше, Сосиједад греши - доминирао Бен Једер!

Тим Хорхеа Сампаолија славио с 4:0 у 17. колу Примере!

Фудбал 07.01.2017 | 22:50
Севиља не одустаје! Тим Хорхеа Сампаолија славио с 4:0 (2:0) на гостовању Реал Сосиједаду у 17. колу Примере и тако је дошао до друге позиције на табели, с тим што Барселона има утакмицу мање.

Меч на Аноети обележио је Визам Бен Једер који је уписао хет-трик, а код четвртог гола је био и асистент па може да се каже да је одиграо идеалну утакмицу.

Прва два гола дао је у 25. и 29. минуту и ту је утакмица практично већ била решена. Сарабија је у 73. ставио тачку на сва надања Сосиједада, а Бен Једер у 83. дошао до хет-трика и титуле најбољег играча утакмице.

Имали су и домаћини своје шансе, а рецимо у другом полувремену Ојарзабал није имао концентрацију у изгледној прилици у којој се нашао.

Са ова три бода Бербери се пењу на другу позицију на табели, с тим што Барселона која има два бода мање, али и утакмицу мање.