ŠPA: Sevilja pleše, Sosijedad greši - dominirao Ben Jeder!

Tim Horhea Sampaolija slavio s 4:0 u 17. kolu Primere!

Fudbal 07.01.2017 | 22:50
Sevilja ne odustaje! Tim Horhea Sampaolija slavio s 4:0 (2:0) na gostovanju Real Sosijedadu u 17. kolu Primere i tako je došao do druge pozicije na tabeli, s tim što Barselona ima utakmicu manje.

Meč na Anoeti obeležio je Vizam Ben Jeder koji je upisao het-trik, a kod četvrtog gola je bio i asistent pa može da se kaže da je odigrao idealnu utakmicu.

Prva dva gola dao je u 25. i 29. minutu i tu je utakmica praktično već bila rešena. Sarabija je u 73. stavio tačku na sva nadanja Sosijedada, a Ben Jeder u 83. došao do het-trika i titule najboljeg igrača utakmice.

Imali su i domaćini svoje šanse, a recimo u drugom poluvremenu Ojarzabal nije imao koncentraciju u izglednoj prilici u kojoj se našao.

Sa ova tri boda Berberi se penju na drugu poziciju na tabeli, s tim što Barselona koja ima dva boda manje, ali i utakmicu manje.