Бокина свлачионица сахранила архинепријатеља! Ово се зове сипање соли на рану...

Фудбал 12.12.2016 | 20:00
Фудбалски земљотрес са епицентром на стадиону Монументал у северном делу делу Буенос Ајреса је синоћ погодио Аргентину и целу фудбалску планету. Ривер Плејт и Бока Јуниорс су одиграли Суперкласико за памћење и показали зашто је ова утакмица највећи дерби на свету. Тешко да смо гледали бољу утакмицу у овој години...

Спектакуаларн меч је завшен победом Боке од 4:2 после великог преокрета и слављем поред 66.000 Риверових навијача. Наравно, гостујућих присталица није било на трибинама Монументала, па су играчи сами морали да прославе велику победу. Нису се устручавали у томе и одмах после последњег судијског звиждука је кренула песма на травњаку Монументала. И то нимало пријатно за уши домаћих фудбалера и навијача.

А после тога и луда журка у свлачионици. Хит вечери је била песма “минут ћутања” којом су Бокини играчи сипали со на рану вечитрог ривала.

“Ајмо минут ћутања за Ривер који је умро”, грмели су Бокини фудбалери, прво на центру, а потом и у свлачионици.

Иначе, у истом дану је и Б тим Боке савлдао Ривер у дербију малдих тимова, а свлачионица је порлсавила на идентичан начин.