Bokina svlačionica sahranila arhineprijatelja! Ovo se zove sipanje soli na ranu...

Fudbal 12.12.2016 | 20:00
Fudbalski zemljotres sa epicentrom na stadionu Monumental u severnom delu delu Buenos Ajresa je sinoć pogodio Argentinu i celu fudbalsku planetu. River Plejt i Boka Juniors su odigrali Superklasiko za pamćenje i pokazali zašto je ova utakmica najveći derbi na svetu. Teško da smo gledali bolju utakmicu u ovoj godini...

Spektakualarn meč je zavšen pobedom Boke od 4:2 posle velikog preokreta i slavljem pored 66.000 Riverovih navijača. Naravno, gostujućih pristalica nije bilo na tribinama Monumentala, pa su igrači sami morali da proslave veliku pobedu. Nisu se ustručavali u tome i odmah posle poslednjeg sudijskog zvižduka je krenula pesma na travnjaku Monumentala. I to nimalo prijatno za uši domaćih fudbalera i navijača.

A posle toga i luda žurka u svlačionici. Hit večeri je bila pesma “minut ćutanja” kojom su Bokini igrači sipali so na ranu večitrog rivala.

“Ajmo minut ćutanja za River koji je umro”, grmeli su Bokini fudbaleri, prvo na centru, a potom i u svlačionici.

Inače, u istom danu je i B tim Boke savldao River u derbiju maldih timova, a svlačionica je porlsavila na identičan način.